Мультиварка-скороварка ECG MHT 1660 Pressione це пристрій, призначений для людей, які цінують свій час при приготуванні їжі. Тут ви можете смажити, варити, кип'ятити на повільному вогні й варити їжу разом, що дає широкий спектр можливостей для використання. покращена функція multicookera затримує початок, так що пристрій включається й виконує запрограмовану послідовність протягом часу, зазначеного користувачем. Таким чином, ви можете приготувати інгредієнти вранці, покласти їх в пристрої та встановіть його так, щоб він приєднався до заздалегідь, перш ніж повернутися з роботи. Це зробить з приходом принаймні, частина курсу буде готовий і він також може бути повною їжею. На додаток до цієї моделі ECG MHT 1660 Pressione має функцію підтримки температури.
Сенсорний датчик з ЖК-дисплеєм
Одна чаша для різних способів приготування страви
Настроюється таймер з діапазоном до 24 годин
Функція «Keep Warm» (підтримання температури страви) до 24 годин
функція тиску
Налаштування зміни часу (рівень 1)
Швидке приготування під високим тиском / Повільне приготування при температурі нижче 100 C
Захист від перегріву
Знімна чаша з антипригарним покриттям
Легке відкривання / знімна кришка
Невелика місткість на задній стороні для збору крапель при відкритій кришці
Кабель, що від'єднується від живлення
16 попередньо встановлених режимів
Функція тиску:
хв. тиск - 50 кПа
макс. тиск - 90 кПа
Діапазон температури - 30 - 180 C
Інтуїтивне управління й настройка часу та температури
Програма для ручної настройки в залежності від особистих уподобань
Якісне захисне покриття чаші
Ізольовані стінки, де температура не перевищує 50 C
Знімні кришка та місткість для утвореного конденсату
Зовнішній корпус з нержавіючої сталі для легкого очищення
Загальний обсяг чаші - 6 л
24-годинний таймер
Номінальна споживана потужність: 1000 Вт
Номінальна напруга: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Клас захисту IPX: IPX0
Об'єм внутрішньої чаші: 6 л
Макс. місткість масла: 3 л
Аксесуари:
Пластикова парова вставка
Пластикова ложка
Кошик для приготування у фритюрі
Мірний стаканчик
Кабель живлення
Колір: нержавіюча сталь, чорний
Розмір Ш/В /Д см: 34,3 х 35,5 х 33 см
Розміри упакування ШхВхГ: х х см;
Вага: 5,5 кг
гарантія 1 рік.
* Кольоровий відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, в тому числі це залежить й від налаштувань монітора вашого комп'ютера. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставлення в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кропивницька область, Луганська область, Лисичанськ, Сіверодонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Отсрочка старта | Да |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Количество программ приготовления | 16 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем | 6 л |
| Покрытие чаши | Керамическое |
| Назначение | Бытовое |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Скороварка/мультиварка |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.5 кг |
| Высота | 355 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Ширина | 343 мм |
| Программы приготовления и функции | |
| Дисплей | Да |
| Таймер | Да |
| Комплектация | |
| Мерная ложка | Да |
| Мерная емкость | Да |
| Сито | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Максимальное время отсрочки старта | 24 |