Розкішний гриль від німецького виробника SilverCrest SKG 1000 B2 red готує стейки, рибу та безліч інших ласощів протягом декількох хвилин. Це пристрій, що підходить для приготування на грилі й барбекю. Матеріал термостійкий, високоміцний та екологічно чистий. Також він легко витирається від жиру та інших забруднень.
Гриль має пластини з високоякісним антипригарним покриттям ILAG, тому їжа не буде пригорати. Виріб також наділене світловою індикацією вкл / викл та підігрівом пластин гриля. Є знімний піддон для жиру та нековзкі ніжки. Підходить для смаження бутерброда або панін.
потужність: 1000 Вт;
матеріал корпусу: металевий сплав;
антипригарне покриття робочих пластин;
розмір робочих поверхонь ШхГ: 26 х 15 см;
жолобок для відводу надлишків жиру;
в комплекті постачання — пластикова місткість для збору жиру;
контрольні лампочки роботи та нагріву;
кришка приладу на плаваючих шарнірах для рівномірності готування продуктів;
Колір: червоний;
картонна упаковування;
контроль якості збірки на виробництві;
Розмір Ш/В /Д см: х х см
Розміри упакування ШхВхГ: 255 х 115 х 300 мм;
Вага:
гарантія 1 рік.
* Кольоровий відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, в тому числі це залежить й від налаштувань монітора вашого комп'ютера. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставлення в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кропивницька область, Луганська область, Лисичанськ, Сіверодонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silver Crest |
| Страна производитель | Германия |
| Вариант установки | Настольный |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип нагреваемой поверхности | Ребристая плита |
| Тип прибора | Электрический контактный гриль |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Съемные нагреваемые пластины | Нет |
| Лоток для жира | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Возможность использования на открытом воздухе | Да |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Глубина рабочей поверхности | 150 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |