Настільний гриль Silvercrest STGG 1800 A2 працює як електричний гриль та пропонує 2-зонну плиту гриля з литого алюмінію. Він оснащений високоякісним антипригарним покриттям Teflon-Classic. Поверхня гриля забезпечує структуровану поверхню для приготування м'яса на грилі й гладку поверхню для овочів.
Вбудований нагрівальний елемент забезпечує високу температуру й швидкий час нагріву плити. Крім того, нагрівальний елемент сприяє низькому виробленні диму. Роз'ємний термостат оснащений плавно регульованим контролером для бажаної робочої температури. підключене навантаження становить 1800 Вт.
Гриль має розміри 45 х 10,2 х 33,1 см по ширині, висоті та глибині. Поверхня гриля має розміри 35 х 25 сантиметрів. Сертифікація TÜV Rheinland, сертифікація TÜV Süd та маркування GS є основою для нового настільного гриля Silvercrest STGG 1800 A2.
Закривається скляною кришкою для оптимального виділення тепла
Лоток для збігання жиру
2-зонний решітка з литого алюмінію з високоякісним антипригарним покриттям Teflon TM Classic
1. Структурована область для гриля
2. Гладка поверхня для приготування овочів
Вбудований нагрівальний елемент для високої температури гриля, швидкого
Роз'ємний термостат з плавно регульованим регулятором температури
Легко чистити — можна легко зняти решітку, скляну кришку та піддон
Споживана потужність: максимум 1800 Вт
Матеріал: Корпус: PA, передня панель: нержавіюча сталь високої якості, кришка: скло з поліпропіленової ручкою, пластина гриля: литий алюміній, ручки гриля: PF, протиковзкі ніжки: силікон, деко для варіння: сталь з алюмінієвим покриттям
Розмір: Ш/В/Г см: 45,0 х 10,2 х 33,1 см (без термостата), корисна площа гриля: 35 х 25 см
Вага: 4.136 кг
* Кольоровий відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, в тому числі це залежить й від налаштувань монітора вашого комп'ютера. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставлення в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кропивницька область, Луганська область, Лисичанськ, Сіверодонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silver Crest |
| Страна производитель | Германия |
| Вариант установки | Настольный |
| Потребляемая мощность | 1650 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагреваемой поверхности | Ребристая плита, Плоская нагревательная плита |
| Тип прибора | Электрический гриль-барбекю |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Съемные нагреваемые пластины | Да |
| Лоток для жира | Да |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Габаритные размеры гриля | |
| Вес | 4.1 кг |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Глубина рабочей поверхности | 250 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 350 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |