657,80 ₴
572,29 ₴
Вентилятор ECG FT 15A потужністю 20 Вт. Має стабільну базу, що дозволяє його розміщувати на нерівних поверхнях, не побоюючись падіння. Вентилятор ECG FT 15A має лопаті з діаметром 15 см. Дві швидкості дозволяють вибрати швидкість потоку повітря. Є можливість включити режим маятник, поворотні рухи вентилятора на 90 градусів. Вентилятор ідеально підходить в будь-яку квартиру або офіс.
2 рівня подачі повітря;
Рухлива робоча частина;
Регулювання вертикального нахилу;
Діаметр лопатки вентилятора: 150 мм;
Діаметр робоча частина: 200 мм;
Висота: 220 мм;
Максимальна швидкість повітря: м / с;
Довжина шнура живлення: 1,6 м;
Рівень шуму: 50,1 Дб;
Матеріал: пластик;
Колір: білий;
Живлення: 220-240 В, 50 Гц;
Номінальна потужність: 20 Вт;
Розмір Г/Ш/В см: 15,5 х 20 х 22;
Вага: 0,52 кг.
Гарантія 1 рік;
EAN:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант установки | Настольный |
| Диаметр лопастей | 150 мм |
| Количество скоростей | 2 |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Регулировка скорости | Да |
| Потребляемая мощность | 20 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип вентилятора | Осевой |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.52 кг |
| Высота | 220 мм |
| Глубина | 155 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Угол поворота | 90 град. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Регулировка высоты | Нет |
| Уровень шума | 50.1 дБ |
| Функция наклона | Да |
| Функция поворота | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |