


1 012 ₴
880,44 ₴
Вентилятор ECG FT 23A потужністю 21 Вт. Має стабільну базу, що дозволяє його розміщувати на нерівних поверхнях, не побоюючись падіння. Маючи обертову робочу поверхню, вентилятор розширить охоплення більшої площі. Вентилятор ECG FT 23A має лопаті з діаметром 23 см. Дві швидкості дозволяють вибрати швидкість потоку повітря. Є можливість включити режим маятник, поворотні рухи вентилятора на 90 градусів. Вентилятор ідеально підходить в будь-яку квартиру або офіс.
2 рівня подачі повітря;
Рухлива робоча частина;
Регулювання вертикального нахилу;
Діапазон обертання робоча частина: 90 °;
Діаметр лопатки вентилятора: 230 мм;
Діаметр робоча частина: 270 мм;
Висота: 360 мм;
Максимальна швидкість повітря: м / с;
Довжина шнура живлення: 1,6 м;
Рівень шуму: 60 Дб;
Матеріал: пластик;
Колір: білий;
Живлення: 220-240 В, 50 Гц;
Номінальна потужність: 21 Вт;
Розмір Г/Ш/В см: 21,5 х 27 х 36;
Вага: 1,27 кг.
Гарантія 1 рік;
EAN:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант установки | Настольный |
| Диаметр лопастей | 230 мм |
| Количество скоростей | 2 |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Регулировка скорости | Да |
| Потребляемая мощность | 21 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип вентилятора | Осевой |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.27 кг |
| Высота | 360 мм |
| Глубина | 215 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Угол поворота | 90 град. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Регулировка высоты | Нет |
| Уровень шума | 60 дБ |
| Функция наклона | Да |
| Функция поворота | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |