Кліматизаторами ECG ACR 5570 – прилад 4-в-1: вентилятор / зволожувач повітря / повітроохолоджувач / функція іонізації. Комплектується водяним фільтром (випарним), який змочується водою й продувається повітрям. Таким чином, вода приймає з навколишнього середовища тепло необхідне для її випаровування, і, отже, охолоджує повітря. Завдяки охолоджуючим вкладкам «ICE BOX» (які попередньо охолоджуються в морозильній камері) можна помітно поліпшити інтенсивність процесу охолодження повітря — вкладки знижують температуру води, що випаровується, а це, у свою чергу, ще більше збільшує кількість тепла, що відбирається з повітря.
Управління таким приладом здійснюється за допомогою пульта дистанційного управління і ви зможете налаштувати його вимкнення за допомогою таймеру з затримкою від 1 години до восьми годин.
• 4-в-1: вентилятор / зволожувач повітря / повітроохолоджувач / функція іонізації;
• Контур зволоження / охолодження з водяним насосом;
• Можливість відключення функції зволожувача повітря;
• 3 швидкості: низька / середня / висока;
• Вертикальну та горизонтальну коливання;
• Пам'ять функція для останньої настройки;
• Подвійна фільтрація повітря;
• Роз'ємний для очищення пиловий фільтр;
• Функція автоматичної іонізації;
• Таймер автоматичного відключення індикатора залишкового часу (1 год, 2 год, 4 ч, 8 ч);
• Регульована передня решітка з функцією SWING для рівного розподілу повітря;
• Світлодіодний індикаторний дисплей;
• Зручний пульт дистанційного керування / Місце для зберігання для пульта дистанційного керування у верхній частині;
• Зсувний 6-літровий резервуар для води;
• Індикатор рівня води;
• Можливість використовувати охолоджувальні заправки. В комплекті дві місткості для охолодження;
• Автоматичне відключення зволоження / охолодження в разі спустошення місткості;
• Місце для зберігання силового кабелю в задній частині пристрою;
• Вбудована ручка та 4 коліщатка для зручного переміщення.
ВЛАСТИВОСТІ І ФУНКЦІЇ:
Режими та властивості повітряного потоку:
• Три робочі швидкості (висока, середня і низька);
• Автоматична циркуляція повітря в горизонтальному та вертикальному напрямку;
• Подвійна система фільтрації;
• Очищення повітря з використанням негативних іонів;
Інші функції:
• Вентилятор / охолодження зі зволожувачем;
• Функція таймера;
• Дистанційне керування;
• Великий резервуар для води об'ємом 5,5 л, легко очищається;
• Контур охолодження, заснований на циркуляції великого об'єму рідини для більш швидкого й ефективного охолодження;
• Функція нагадування про чищення повітряного фільтра після 100 годин роботи в вигляді світлового індикатора та звукового сигналу;
• Практичні колеса з гальмівним механізмом.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Номінальна напруга: 220-240 В ~ 50 Гц;
• Номінальна вхідна потужність: 70 Вт;
• Рівень шуму: 61,6 дБ;
• Пульт дистанційного керування: живлення від літієвої батареї 1 × 3 В CR2032 - в комплекті.
Параметри:
Корпус: пластик;
Колір: Білий, сірий;
Довжина дроту живлення 115 см;
Розміри ШхВхГ: 300 х 700 х 250 мм;
Розміри упакування ШхВхГ: х х мм;
Вага: 6,5 кг.
Гарантія 1 рік.
* Кольоровий відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, в тому числі це залежить й від налаштувань монітора вашого комп'ютера. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставлення в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кропивницька область, Луганська область, Лисичанськ, Сіверодонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем резервуара для воды | 5.5 л |
| Мощность обогрева | 65 Вт |
| Поток воздуха | 3 куб. м/час |
| Режимы работы | Охлаждение, Ионизация, Вентиляция, Очистка воздуха |
| Потребляемая мощность | 70 Вт |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Уровень шума | 61 дБ |
| Таймер | Да |
| Тип установки | Напольный |
| Тип управления | Электронное |
| Функция ионизации | Да |
| Количество режимов работы | 3 |
| Количество скоростей работы вентилятора | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.5 кг |
| Высота | 700 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Параметры питания прибора | |
| Отсек для шнура | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.15 м |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вариант установки | Напольный |
| Количество скоростей | 3 |
| Регулировка скорости | Да |
| Основные | |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Рекомендуемая площадь помещения | 16 |
| Тип внутреннего блока | Колонный |
| Тип кондиционера | Моноблок |