М'ясорубка Liberton LMG-28ST 2800 Вт - компактна модель, для якої знайдеться місце на будь-якій робочій поверхні та в будь-якій кухонній шафі. Не зважаючи на малі розміри, вона легко справляється з великими обсягами роботи внаслідок застосування потужного двигуна в 2800 Вт, та ножа з особливо твердого сплаву.
Багатофункціональність.
У комплект постачання входять сітчасті диски для створення трьох видів фаршу, також спеціальні насадки для витискання соку з томатів, насадка для ковбас, кеббе та чотири барабати для теки й шинкування.
Функція реверсу.
Користувач може легко видалити намотані на шнек жили або які прилипли шматки м'яса, змінивши напрямок обертання мотора.
Надійність і безпека.
Прогумовані ніжки запобігають випадкове падіння приладу, а ще входить в комплект постачання штовхач, який захищає людину від травм при завантаженні великих шматків м'яса.
Характеристика м'ясорубки Liberton LMG-28ST 2800 Вт:
Max потужність (при заклинювання), Вт 2800;
Продуктивність, кг / хв: 2;
Реверс;
Аксесуари в комплекті: 7 шт;
Диски для фаршу: 3 формувальних диска для подрібнення та рубки з нержавіючої сталі (3mm / 5mm / 7mm);
Насадка «кеббе»;
Насадка для ковбасок;
Соковижималка для томатів;
Барабан для терки;
Барабан для нарізка: 3 шт;
Лоток: металевий;
Шнек: металевий;
Штовхач;
Захист мотора від перегріву;
Матеріал корпусу: пластик;
Колір: зелений + чорний;
Довжина мережевого шнура: 1.35 м;
Розмір (ВхШхГ) см: 24,8х15,6х32;
Розміри упаковки (ВхШхГ) см: 30х26х23,8;
Вага нетто, кг: 3,8;
Вага брутто, кг: 4,9;
Живлення: 220-240В, 50 / 60Гц.
Гарантія 2 роки.
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество решеток | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность при заблокированном двигателе | 2800 Вт |
| Производительность мясорубки | 2 кг/мин |
| Реверс | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.8 кг |
| Высота | 320 мм |
| Глубина | 248 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1.35 м |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Количество насадок для терки | 3 |
| Количество насадок для шинковки | 1 |
| Материал лотка | металл |
| Материал рабочей камеры | металл |
| Насадка для приготовления колбас | Да |
| Насадка-кеббе | Да |
| Насадка-соковыжималка для цитрусовых | Нет |
| Насадка-соковыжималка для ягод | Да |
| Насадка-терка | Да |
| Насадка-шинковка | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Толкатель | Да |