



1 391,50 ₴
1 210,60 ₴
Чоппер ECG SP 466 має елегантні й міцні лопаті подрібнення, з нержавіючої сталі. Це дозволяє фрагментацію різних видів продуктів, в тому числі подрібненні льоду. Скляна чаша з місткістю 1 літр міцна і до того ж легко чиститься. Подрібнювач ECG SP 466 можуть працювати в нормальному режимі, або імпульсному в залежності від потреб користувача.
Леза з нержавіючої сталі.
Імпульсний режим.
Запобіжний вимикач.
Скляна чаша 1 л.
Подрібнення льоду.
Подрібнення: сушених фруктів, овочів, невелика кількість м'яса.
Максимальна потужність: 250 Вт.
Живлення: 220 В, 50 Гц;
Вага: 1,43 кг.
Розміри ШхВхГ: 180 х 225 х 170 мм;
Розміри упаковки ШхВхГ: 200 х 245 х 200 мм.
Гарантія 1 рік.
Ми здійснюємо доставлення в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кропивницька область, Луганська область, Лисичанськ, Сіверодонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал чаши | Стекло |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем чаши | 1 л |
| Назначение | Бытовое |
| Потребляемая мощность | 250 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Универсальный измельчитель |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импульсный режим | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Защита от случайного включения | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.43 кг |
| Комплектация | |
| Материал кувшина блендера | стекло |