Хрусткі вафлі, люблять не тільки діти, але і дорослі. Вафлі дуже прості в приготуванні. Вони ідеально підходить в якості солодкого десерту, і можуть бути отримані різними способами. У приготуванні смачних вінських вафель вам допоможе простий у використання прилад. Його назва Вафельниця Livstar LSU-1214. Не велика потужність у 800 Вт будить досить для випічки смачних солодощів. Форми мають тефлонове антипригарне покриття, при цьому, з форм завжди легко, і без проблем отримати смачні вафлі. Вафельницею Livstar LSU-1214 цікаво та просто працювати.
Потужність 800 Вт;
Корпус: пластик;
Пластини з антипригарним покриттям;
Індикатор живлення;
Індикатор нагріву;
Можливо зберігати в вертикальному положенні;
Живлення: 220-240 В, 50 / 60Гц;
Розмір Г/Ш/В см: 17,5 х 21,5 х 9,4;
Розмір робочих пластин Г/Ш см: 9,5 х 12;
Розмір упаковування Г/Ш/В см: 9,5 х 24 х 20,5;
Вага кг: 0,976;
Вага в упаковці кг: 1,1.
Колір: чорний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Livstar |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор нагрева | Да |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Количество выпеченных изделий | 2 |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Вафельница |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.97 кг |
| Высота | 94 мм |
| Глубина | 175 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Хранение в вертикальном положении | Да |
| Сменные формы | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Система блокировки ручек | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 6 |