За допомогою багатофункціонального мультимейкера 4 в1 Livstar LSU-1219 ви можете приготувати одним приладом декілька страв, міняючи робочі поверхні. В комплекті ідуть такі робочі пластини: насадки для бельгійських вафель, горішки під начинку, сендвічі та пластини гриль. Прилад не займає багато місця, але виконує декілько функцій. Робочі пластини швидко можна замінити й виконувати інші функції приготування. Також їх легко і зручно мити.
Багатофункціональний прилад 4 в 1;
Сендвіч тостер (трикутні форми);
Контактна решітка для гриля;
Вафлі бельгійські;
Горішки під начинку;
4 змінних пластин з антипригарним покриттям;
Теплоізоляційна ручка;
2 контрольних лампи: живлення та опалення;
Вертикальне зберігання;
Стійкі, гумові ніжки;
Легка система блокування плитки;
Захист від перегріву;
Потужність: 800 Вт;
Живлення: 220-240В 50 60Гц;
Розмір Г/Ш/В см: 23 х 23 х 9,5;
Розмір робочих пластин Г/Ш/В см: 21,5 х 12 х 1,2;
Розмір упаковування Г/Ш/В см: 14 х 26 х 26,5;
Вага кг: 1,52;
Вага в упаковування кг: 2,48.
Гарантія 1 рік
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Livstar |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор нагрева | Да |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество выпеченных изделий | 4 |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Нет |
| Тип прибора | Вафельница |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.48 кг |
| Высота | 95 мм |
| Глубина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсек для шнура | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Хранение в вертикальном положении | Да |
| Сменные формы | Да |
| Сменные формы для гриля | Да |
| Сменные формы для приготовления вафель | Да |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Система блокировки ручек | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |