Хлiбопіч Hilton HBM-191
Хлебопечка Hilton HBM-191 - побутовий прилад для виготовлення хлібобулочних виробів в домашніх умовах в автоматичному режимі. Економія часу на виготовлення булочок, кексів та інших видів хліба. Можливість готувати хлібобулочні вироби за своїм більш смачному або більше корисного рецептом. Можна готувати хліб без різних «не корисно» харчових добавок, які найчастіше використовуються в пекарнях. Хлебопечка Hilton HBM-191 незамінний прилад. Вартість хліба з хлібопічки, як правило, нижче покупного, якщо готувати за тими ж рецептами. Крім хліба, хлібопічка Hilton HBM-191 може готувати варення та джеми.
Характеристика хлібопечі Hilton HBM-191:
Обсяг випічки: 700/900 гр
Потужність: 600 Вт
Програми: 12 (основна, французький, цільнозерновий, швидкий, солодка випічка, без глютену / житній, експрес / кекс, тісто, каша / варення, торт / пиріг, бутерброд, випікання)
Колір: бежевий + жовтий
Тістоміс: 1 шт
Сигнал "Додавання інгредієнтів":
Сигнал "Завершення сигналу":
Відстрочка старту: 13 ч
Підтримка температури: 60 хв
Ступінь запікання скоринки: 3 шт (світла, середня, темна)
Збереження програми при відключенні електроенергії: 10 хвилин
Розмір виробу: 323 х 257 х 283 мм
Вага виробу: 4.4 кг
Аксесуари:
форма для випікання - 1шт., мірний стакан - 1 шт., мірна ложка - 1шт., гачок - 1 шт.
Додатково:
Книга рицептів
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставлення в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
Контактні телефони:
+38-098-695-11-51 Kyivstar (Київстар)
+38-066-615-83-03 МТС (Водофон)
+38-073-407-82-12 Life (Лайфсел)
+38-067-405-62-38 Viber
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hilton |
| Страна производитель | Китай |
| Отсрочка старта | Да |
| Замес теста | Да |
| Количество программ выпечки | 12 |
| Максимальный вес выпечки | 0.9 кг |
| Регулировка веса выпечки | Да |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Форма выпечки | буханка |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Выбор цвета корочки | Да |
| Дисплей | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Смотровое окошко | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Поддержание температуры | Да |
| Программы выпечки | |
| Багет | Да |
| Бездрожжевая выпечка | Да |
| Бородинский хлеб | Да |
| Ржаной хлеб | Да |
| Кекс | Да |
| Пшеничный хлеб | Да |
| Сладкая выпечка | Да |
| Французкий хлеб | Да |
| Хлеб без клейковины | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.4 кг |
| Высота | 283 мм |
| Глубина | 323 мм |
| Ширина | 257 мм |
| Комплектация | |
| Книга рецептов | Да |
| Мерная ложка | Да |
| Мерный стакан | Да |
| Прямоугольная форма для выпекания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Максимальное время отсрочки старта | 13 |
| Максимальное время поддержания температуры | 1 |