4 490,75 ₴
3 906,95 ₴
Зволожувач повітря ультразвукаовий ECG AH D 501
Зволожувач повітря ультразвукаовий ECG AH D 501 тихий і ефективний. Особливо корисний в офісах і конференц-залах, а так само в ваших квартирах. Прилад виробляє холодний пар і працює в двох режимах інтенсивності випаровування. Щоб швидко наповнити приміщення вологою, включіть прилад і він відразу почне працювати в режимі підвищеної інтенсивності. ECG AH D 501 компактний ультразвуковий зволожувач повітря, який забезпечить сприятливий мікроклімат в будь-якому приміщенні. Зволожувач виконаний в оригінальному корпусі трапецієподібної форми. Для ефективної роботи зволожувача краще використовувати фільтровану воду, що не містить солей жорсткості. Зволожувач повітря має потужність 27 Вт і ємністю (баком) для води 5 літра, час роботи без доливання води до 15 годин. Вихід зволоження 300 мл / год. Також має пуль дестанційного керування.
Характеристика зволожувача повітря ECG AH D 501:
Ультразвуковий зволожувач;
Високочастотний ультразвуковий генератор (2,4 МГц);
Два рівня зволоження (Високий / Низький);
Фільтр HEPA і фільтр з активованим вугіллям всередині для очищення повітря;
Дуже тиха робота. Підходить для спалень;
Час роботи 15 годин без необхідності поповнення води;
Автоматичний режим;
Зручна панель управління з легкими сенсорними кнопками;
Автоматичне відключення захисту з попередженням при закінченні води;
Автоматичне shut- захист від відключення при знятті водяного бака;
Легка очистка;
Інтегрована конструкція корпусу для придушення шуму, супер тихий при роботі;
З функцією розсіювання аромату;
Іонізуючий холодний туман;
Пульт дистанційного керування;
Довжина шнура живлення 1,4 м;
Номінальна напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц;
Номінальна споживана потужність: 27 Вт;
Рівень шуму: 38 дБ;
Ємність для води: 5 л;
Витрата рідини на зволоження за 1 годину: ≥300 мл / год.;
Дистанційниц пульт управління з батарейкою CR2025, (в комплекті).
Колір: білий;
Розмір В/Ш/Г см: 37,1 х 24 х 17;
Розмір упаковки В/Ш/Г см: 40,5 х 28,5 х 21,5;
Вага кг: 2,4;
Подарункова упаковка.
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставлення в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Применение прибора | Для дома, квартиры, Для офисов и других коммерческих объектов |
| Объем резервуара для воды | 5 л |
| Потребляемая мощность | 27 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Тип управления | Электронное |
| Фильтр | HEPA-фильтр, Угольный фильтр |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Индикатор работы | Да |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Ароматизация | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка интенсивности испарения | Да |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Таймер | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В, Сеть 115 В |
| Габаритные размеры прибора | |
| Вес | 2.4 кг |
| Высота | 371 мм |
| Глубина | 170 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип установки | Настольный |