Вага кухонна Mesko MS 3164
Електронна кухонна шкала з максимальним завантаженням 5 кг та точністю до 1 г. Надзвичайно корисна у приготуванні страв, що вимагають строго визначених пропорцій продуктів. Це дозволяє точно зважити навіть невеликі кількості продуктів. Вага кухонна Mesko MS 3164 також відповідає потребам людей, які дбають про розмір їжі за станом здоров’я. Завдяки малим розмірам, вага зручно зберігати. Ваги автоматично вимикаються при тривалому не використанні. Легкий для читання дисплей. Естетичну миску з харчового пластика легко підтримувати в чистоті.

Технічні характеристика Ваг кухонних Mesko MS 3164:
Максимальна ємність: 5 кг;
Точність: 1г;
Великий РК-дисплей;
Велика миска з харчового пластика;
Ємність чаші: 700 мл;
Функція тари;
Ручне та автоматичне відключення;
Автоматичне скидання / вимкнення через 2 хвилини;
Блок живлення: CR2032 3В;
Маса: 0,43 кг;
Вага брутто: 0,48 кг;
Розміри Ш/Г/В см: 21,5 х 19 х 6,4;
EAN: 5902934834667

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Съемная тара | Да |
| Компенсация тары | Да |
| Конструкция тары | чаша |
| Максимальный вес | 5 кг |
| Материал тары | пластик |
| Объем чаши | 0.7 л |
| Состояние | Новое |
| Тип элементов питания | CR2032 |
| Точность измерения | 1 г |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Индикация перегрузки | Да |
| Дисплей | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Единицы измерения | Унции, Грамм |
| Функция автоотключения | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.43 кг |
| Высота | 64 мм |
| Глубина | 19 мм |
| Ширина | 215 мм |