Вага кухонна Adler AD 3166
Електронна кухонна шкала з максимальним завантаженням 5 кг та точністю до 1 г. Надзвичайно корисна у приготуванні страв, що вимагають строго визначених пропорцій продуктів. Це дозволяє точно зважити навіть невеликі кількості продуктів. Вага кухонна Adler AD 3166 також відповідає потребам людей, які дбають про розмір їжі за станом здоров’я. Завдяки малим розмірам, вага зручно зберігати. Ваги автоматично вимикаються при тривалому не використанні. Легкий для читання дисплей. Естетичну миску з нержавіючої сталі легко підтримувати в чистоті. Крім того, на балансі є можливість розрахунку об’єму води та молока, що корисно, коли мірна чашка відсутня.
Технічні характеристика Ваг кухонних Adler AD 3166:
Максимальна ємність: 5 кг;
Точність: 1г;
Великий РК-дисплей з підсвічуванням: 2 см x 4 см (білі літери на чорному тлі);
Велика миска з нержавіючої сталі;
Ємність чаші: 900мл;
Розрахунок обсягів води та молока;
Функція тари;
Індикатор витрат акумулятора та перевантаження;
Ручне та автоматичне відключення;
Автоматичне скидання / вимкнення через 2 хвилини;
Блок живлення: 2x 1,5 В (AAA);
Маса: 0,617 кг;
Вага брутто: 0,655 кг;
Розміри Ш/Г/В см: 19,2 х 21,2 х 8;
EAN: 5902934834704
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Съемная тара | Да |
| Компенсация тары | Да |
| Конструкция тары | чаша |
| Максимальный вес | 5 кг |
| Материал тары | металл |
| Объем чаши | 0.9 л |
| Состояние | Новое |
| Тип элементов питания | 2 AAA |
| Точность измерения | 1 г |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Индикация перегрузки | Да |
| Дисплей | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Единицы измерения | Унции, Фунты, Грамм |
| Функция автоотключения | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.61 кг |
| Высота | 80 мм |
| Глубина | 212 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | пластик, нержавеющая сталь |