Мультиварка ECG MH 910 Delizioso багатофункціональний побутовий кухонний електроприлад з програмним управлінням, призначений для приготування страв в автоматичному режимі. ECG MH 910 Delizioso дозволяє варити, пекти, тушкувати, готувати на пару та у фритюрі, підігрівати вже приготовані страви, підтримувати блюдо гарячим тривалий час, при цьому не вимагаючи постійного контролю. Мультиварка об'єднує в собі, таким чином, функціональність декількох кухонних приладів скороварки, пароварки, аерогрилю, печі, електричної сковороди. Типова мультиварка складається з пластикового зовнішнього корпусу, в якому розміщені електричний нагрівальний елемент, з'ємна чаша з антипригарним покриттям і модуль для управління приготуванням. Корпус закривається кришкою, в якій розташований клапан для випускання пари. Зовні на корпусі мультиварки розташовується панель управління, на якій дисплей, що показує необхідну інформацію про обраний режим роботи, і деяка кількість звичайних або сенсорних кнопок для вибору режиму і безпосереднього управління приготуванням. Готувати в мультиварці ECG MH 910 Delizioso просто радість, швидко, зручно і ви не витрачаєте свій дорогоцінний час.
Характеристика мультиварка ECG MH 910 Delizioso:
Режим персональних налаштувань
Повільна варіння при низьких температурах
3 D нагрів
ЖК дисплей
ємність 3 літри
24-годинний таймер
Контроль температури від 40 до 180 ° C
Антипригарна поверхню
Вхідна потужність 900 Вт
10 програм: Рис, плов, варення, жарка, кип'ятіння, різотто, шушка, жарка в маслі, йогурт, підігрів.
Пароварка
Номінальна напруга: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Корпус з нержавіючої сталі та пластика
Колір білий/коричневий
Габарити В/Ш/Г см: 26 х 28 Х 40
Вага кг: 4,1
Гарантія 1 рік
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество программ приготовления | 10 |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем | 3 л |
| Покрытие чаши | Тефлоновое |
| Назначение | Бытовое |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.1 кг |
| Высота | 260 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Программы приготовления и функции | |
| Дисплей | Да |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Материал корпуса | пластик, нержавеющая сталь |