1 005,68 ₴
874,94 ₴
Чайник електричний 1,2 л. ECG RK 1240
Чайник електричний ECG RK 1240 1,2 л з колбою з нержавіючої сталі. Обсяг чайника - 1,2 л. Закритий нагрівальний елемент. Датчик закіпання розміщено в верхній частині всередині корпусу, спрацьовування якого відключає нагрівальний елемент від електрики після закіпання, цим економить електроенергію. Чайник ECG RK 1240 до джерела живлення підключається через контакти, розташовані на контактної підставці чайника. Це дає повну свободу користування чайником, чайник легко відключається від живлять контактів без зайвих маніпуляцій, просто зніміть його з підставки. Сучасний дизайн.
Характеристика чайника електричного 1,2 л. ECG RK 1240:
Обсяг 1,2 л
Конструкція з нержавіючої сталі
Центральний роз'єм
Закритий нагрівальний елемент
Синє підсвічування
Поворотна підстава на 360 ° з кабельним барабаном
Захист від перегріву при відсутності води в чайнику
Вхідна потужність 1370 - 1630 Вт
Довжина шнура: 0,7 м
Корпус: нержавіюча сталь, пластик
Колір: нержавіюча сталь, чорний
Габарити ВШГ: 23х21х14 см
Вага: 0,8 кг
Гарантія 1 рік
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставлення в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Объем | 1.2 л |
| Потребляемая мощность | 1630 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Длина сетевого шнура | 0.7 м |
| Наличие фильтра | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Подсветка чайника | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.8 кг |
| Высота | 230 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Ширина | 210 мм |