2 024 ₴
1 760,88 ₴
Кавоварка ECG KP 2115 Black
Ми щоранку починаємо з чашечки ароматної і гарячої кави. У цьому вам допоможе кавоварка ECG KP 2115 Black, що дозволяє одночасно приготувати 10-12 чашок гарячої кави. Пристрій оснащений системою безпеки для запобігання капання і знімним фільтром, який легко чистити.
Характеристика кавоварки ECG KP 2115 Black:
Кавоварка з фільтром
Ідеально для заварювання до 12 чашок кави одночасно
Ємність для води 1,5 літра
Нейлоновий фільтр який миється
Функція заварювання чаю
Функція підтримки тепла
Функція захисту від крапель
Вимірювач рівня води в ємності для води
Включення / вимикання з індикатором LED світла
Нековзкі ніжки
Аксесуари: вимірювання ложка
Захист від перегріву
З’ємна воронка для легкого чисщення
Скляна ємність яка закривається кришкою
Теплоізолююча ручка
Функція анти-капля: забезпечує зупинку напою при знятті скляного чайника
Номінальна напруга: 220-240 В ~ 50-60 Гц
Номінальна споживана потужність: 1000 Вт
Довжина шнура: 0,71 м
Колір: чорний, нержавіюча сталь
Габарити ВШГ: 32х28х16,5 см
Вага: 1,48 кг
Гарантія 1 рік
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставлення в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем | 1.2 л |
| Назначение | Бытовое |
| Состояние | Новое |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Тип кофеварки | Капельная |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор работы | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.48 кг |
| Высота | 320 мм |
| Глубина | 165 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Потребляемая мощность | 1000 |