Тепловентилятор керамічний ECG KT 10
Тепловентилятор ECG KT 10 подвійного призначення. Він може працювати при двох потужностях нагріву, а температура регулюється термостатом. Завдяки цьому кількість гарячого повітря, що випускається нагрівачем, можна регулювати відповідно до потреб його користувача, а такох має поворотні руха на 90 градусів. Може також використовуватися в якості повітряного кулера. Завдяки цим функціям тепловентилятор корисний як в жаркі, так і в холодні дні. З метою безпеки пристрій має захист від перегріву. Нагрівальні елементи були виготовлені з кераміки, завдяки чому нагрівач дуже довговічний і надійний.


Характеристика тепловентилятора ECG KT 10:
Керамічний нагрів;
Дві потужності нагріву: 750 Вт, 1500 Вт;
Терморегулятор;
Вибір холодного / теплого / гарячого повітря;
Захист від перегріву;
Індикатор живлення;
Автоматичний запобіжний вимикач;
Вага: 2 кг;
Вага в коробці: кг;
Габарити В/Ш/Г: 27,5х20х15,5 см;
Габарити коробки: 21х17х30 см;
Довжина шнура: 1,5 м;
Рівень шуму: 50 ДБ;
Матеріал: пластик, кераміка;
Колір: чорний;
Живлення: 220-240 В, 50/60 Гц;
Гарантія 1 рік.
EAN: 

* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
Контактні телефони:
+38-098-695-11-51 Kyivstar (Київстар)
+38-066-615-83-03 МТС (Водофон)
+38-073-407-82-12 Life (Лайфсел)
+38-067-405-62-38 Viber


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество режимов работы | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Напольный |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Высота | 27.5 мм |
| Глубина | 15.5 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Основные | |
| Безопасность | Отключение при падении |
| Назначение | Бытовое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1.5 |
| Мощность обогрева | 1500 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 15 |
| Технические характеристики | |
| Напряжение сети | 220~240 В |