Хлібопічка Liberton LBM-6191S
Хлебопечка Liberton LBM-6191S - побутовий прилад для виготовлення хлібобулочних виробів в домашніх умовах і в автоматичному режимі. Економія часу на виготовлення булочок, кексів та інших видів хліба. Можливість готувати хлібобулочні вироби за своїм більш смачном або більше корисного рецептом. Можна готувати хліб без різних «не корисних» харчових добавок, які найчастіше використовуються в пекарнях. Хлебопечка Liberton LBM-6191S незамінний прилад. Вартість хліба з хлібопічки, як правило, нижче покупного, якщо готувати за тими ж рецептами.
Характеристика хлібопічки Liberton LBM-6191S:
Потужність: 600 Вт
Обсяг випічки: 450/750 г
Кількість програм: 12
Таймер (відстрочка старту): 13 ч
Підтримка температури: 60 мин
Збереження програми при перебої електроенергії: 10 хв
Кількість лопатей для замісу: 1 шт
Сигнал для додаткового додавання інгредієнтів
Сигнал при закінченні програми
Програми приготування хліба:
Основна програма, Французький хліб, Цільнозерновий хліб, Швидка випічка, Солодка випічка, Безглютенова / Житній хліб, Тісто, Торт / Пиріг, тостерний хліб, Каша / Джем / Компот, Випічка / Тушкування.
Аксесуари:
книга рецептів; форма для випічки з антипригарним покриттям + тістомісильник; мірний стакан, мірна ложечка, крючок
Розміри виробу (ВхШхГ): 27,4х20,4х27,2 см
Розмір пакування (ВхШхГ): 34,6х26,8х33,8 см
Вага: 3,75 кг
Вага в упаковці: 4,6 кг
Колір: білий
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставлення в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Отсрочка старта | Да |
| Замес теста | Да |
| Количество программ выпечки | 12 |
| Максимальный вес выпечки | 0.75 кг |
| Регулировка веса выпечки | Да |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Форма выпечки | буханка |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Пластик |
| Смотровое окошко | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Поддержание температуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.6 кг |
| Высота | 274 мм |
| Глубина | 272 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Комплектация | |
| Книга рецептов | Да |
| Мерная ложка | Да |
| Мерный стакан | Да |
| Прямоугольная форма для выпекания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Максимальное время отсрочки старта | 13 |
| Максимальное время поддержания температуры | 60 |