М'ясорубка Liberton LMG-32 є поширеним кухонним приладом. Принцип її дії полягає в подрібненні цілих частин продуктів харчування на однорідний фарш. М’ясорубка Liberton LMG-32 має три перфорованих диска для фаршу, насадку для кеббе, насадку для ковбас, а так же штовхач (йде в комплекті). М’ясорубка Liberton одним словом, на всі випадки життя.
Характеристики м'ясорубка Liberton LMG-32:
Мах потужність (при заклинювання): 3200 Вт
Продуктивність: 2,4 кг/хв
Аксесуари в комплекті: 6 шт
Реверс: так
Колір: нерж.сталь + чорний
Захист мотора від перегріву:
Шнек: металевий
Диски для фаршу: 3 формувальні диски для подрібнення та рубки з нержавіючої сталі (3 мм/5мм/7мм)
Лоток: металевий
Розміри виробу (ВхШхГ): 33,1x17,4x33,3 см
Розмір пакування (ВхШхГ): 48,2x28x21,8 см
Вага нетто: 5,75 кг
Вага брутто: 6,7 кг
Інше:
Насадка для ковбасок: 1 шт .; Насадка «кеббе»: 1 шт .; Штовхач: 1 шт.
Живлення: 220-240В, 50 / 60Гц.
Гарантія 1 рік.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество решеток | 3 |
| Мощность при заблокированном двигателе | 3200 Вт |
| Производительность мясорубки | 2.4 кг/мин |
| Реверс | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.75 кг |
| Высота | 331 мм |
| Глубина | 333 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лотка | металл |
| Материал рабочей камеры | металл |
| Насадка для приготовления колбас | Да |
| Насадка-кеббе | Да |
| Насадка-терка | Нет |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Толкатель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | черный, нержавеющая сталь |