Скороварки Liberton LPC-5918
Смачно, швидко і корисно готувати страви в дивовижному винаходові людини скороварці Liberton LPC-5918. Страви, приготовані в ній, зберігають всі свої корисні властивості й аромат, тому вони володіють величезною кількістю корисних властивостей і вітамінами, які так необхідно людині щодня.
Скороварка Liberton LPC-5918 полегшують процес приготування улюбленої страви та не вимагає постійного втручання користувача, через те, що процес приготування автоматизований і має спеціальний режим відстрочки та підігріву їжі, та ще 18 програм. Це дозволяє насолодитися стравою в будь-який зручний момент, особливо якщо з'являються термінові невідкладні справи.
Скороварка це товстостінна каструля з герметично закривається кришкою. Щільність прилягання кришки до корпусу каструлі досягається за допомогою спеціальних прокладок.
У кришці встановлені робочий і аварійний клапани. Перший призначений для випускання пари при приготуванні їжі, другий спрацьовує при перевищенні робочого рівня тиску.
Все різноманіття скороварок об'єднує спосіб приготування варіння при підвищеному тиску і високій температурі, що дозволяє значно скоротити час готування багатьох блюд. До того ж, продукти максимально зберігають натуральний смак, колір і мікроелементи.
Характеристики мультиварки-скороварки LIBERTON LPC-5918:
Потужність: 900 Вт
Управління: електронний
Захист від перегріву
Ном. напруга: 220-240 В ~/50 Гц
Об'єм чаші: 5 л
Режими: 18
Чаша, покриття / тип: тефлон/антипригар.
Відстрочка старту: 24 ч
Функції: Пароварка, Регулювання робочого тиску, Регулювання температури, Підтримка тепла, Відстрочка старту
Автоматичні режими:
Рис, Тушкування, Суп, Томління, Йогурт, На пару, Піца, Смаженння, Плов, Дитяча їжа, Молочна каша, Випічка, Мультикухар
Аксесуари:
Лопатка для перемішування, мірний стаканчик
Матеріал корпусу: нерж. сталь + пластик
Розміри виробу (ВхШхГ): 30х30х36 см
Розмір пакування (ВхШхГ): 30,9х30,9х33,9 см
Вага нетто: 5,2 кг
Вага брутто: 5,55 кг
Гарантія 1 рік.
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Отсрочка старта | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество программ приготовления | 18 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем | 5 л |
| Покрытие чаши | Тефлоновое |
| Назначение | Бытовое |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Скороварка/мультиварка |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.2 кг |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Программы приготовления и функции | |
| Выпечка | Да |
| Дисплей | Да |
| Каша | Да |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Приготовление на пару | Да |
| Приготовление под давлением | Да |
| Таймер | Да |
| Тушение | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Комплектация | |
| Мерная ложка | Да |
| Мерная емкость | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Сфера использования | Бытовое |