Термос Rainstahl RS 7734-75 pink 0,75 л
Термос Rainstahl RS 7734-75 pink 0,75 л зроблений з нержавіючої сталі 18/10, що гарантує довгий термін служби і чудові експлуатаційні якості. Посуд з неіржавіючої сталі не окислюється і легко чиститься навіть абразивними засобами. Термос Rainstahl довго зберігає напої гарячими або холодними. Також є кнопковий запобіжний клапан для зручності користування. Подарункова упаковка.

Характеристика термоса Rainstahl RS 7734-75 pink 0,75 л.:
Обсяг л: 0,75;
Корпус: нержавіюча сталь;
Ковпак: пластмаса;
Ковпак - чашка;
Діаметр см: 8,4;
Висота см: 29,7;
Вага: 0,59 кг;
Размір (В/Ш/Г) см: 29,7 х 8,4 х 8,4 см;
Размір упаковки (В/Ш/Г) см: 30,5 х 9 х 9;

* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Мы осуществляем доставку в разные города Украины:
Сумская область, Тернопольская область, Харьковская область, Херсонская область, Хмельницкая область, Черкасская область, Черниговская область, Черновицкая область, Винницкая область, Волынская область, Днепропетровская область, Донецкая область, Бахмут, Славянск, Енакиево, Константиновка, Донецк, Мариупол, Краматорск, Житомирская область, Закарпатская область, Запорожская область, Ивано-Франковская область, Киев, Киевская область, Кировоградская область, Луганская область, Лисичанск, Северодонецк, Хрустальный, Стаханов, Алчевск, Львовская область, Львов, Николаевская область, Одесса, Измаил. И другие города и сёла.
Контактные телефоны:
+38-098-695-11-51 Kyivstar (Киевстар)
+38-066-615-83-03 МТС (Водофон)
+38-073-407-82-12 Life (Лайфсел)
+38-067-405-62-38 Viber


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rainstahl |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Розовый |
| Материал колбы | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса термоса | Нержавеющая сталь |
| Объем | 0.75 мл |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Ручка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип термоса | Питьевой |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 297 мм |
| Глубина | 84 мм |
| Ширина | 84 мм |