1 195,42 ₴
1 040,02 ₴
Тостер ECG ST 818 створений спеціально для того, щоб зробити ранок приємніше разом з хрустким ароматним запахом тіки приготовлених тостів. Цей компактний кухонний помічник потужністю в 800 Вт має сім ступенів підсмажування хліба, які задовольнять будь-які смакові переваги й сподобаються навіть споавжнім гурманам! А можливість скасування підсмажування та автоматичний викид тостів не дозволять скибочкам підгоріти. З ECG ST 818 початок дня буде смачним для всіх.
Характеристика тостера ECG ST 818:
Потужність: - 800 Вт;
Корпус: пластик;
7-м позицій регулювання підсмажування;
2 камери для підсмажування тостів:
Переривання функції підсмажування;
Функція підігріву;
Функція розморожування;
Автоматичне відключання;
Знімний піддон для крихт;
Місце для намотування шнура;
Довжина кабеля живленя: 1 м;
Колір: білий, сірий;
Живлення: 220-240 В, 50/60 Гц;
Розмір упаковки Ш / В / Г: - 27 х 16,8 х 17,3 см;
Вага: 1,14 кг;
Гарантія 12 міс.
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник питания | Электричество |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество отделений | 2 |
| Количество тостов | 2 |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Назначение | Бытовое |
| Регулировка степени обжаривания | Да |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматическое центрирование тостов | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Кнопка отмены | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Поддон для крошек | Да |
| Решетка для подогрева булочек | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция размораживания | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.14 кг |