Хлібопічка Liberton LBM-6302
Хлебопечка Liberton LBM-6302 - побутовий прилад для виготовлення хлібобулочних виробів в домашніх умовах і в автоматичному режимі. Економія часу на виготовлення булочок, кексів та інших видів хліба. Можливість готувати хлібобулочні вироби за своїм більш смачном або більше корисного рецептом. Можна готувати хліб без різних «не корисних» харчових добавок, які найчастіше використовуються в пекарнях. Хлебопечка Liberton LBM-6302 незамінний прилад. Вартість хліба з хлібопічки, як правило, нижче покупного, якщо готувати за тими ж рецептами.
Характеристика хлібопічки Liberton LBM-6302:
Потужність: 600 Вт
Обсяг випічки: 700/900 г
Кількість програм: 12
Таймер (відстрочка старту): 13 ч
Підтримка температури: 60 мин
Збереження програми при перебої електроенергії: 10 хв
Кількість лопатей для замісу: 1 шт
Сигнал для додаткового додавання інгредієнтів
Сигнал при закінченні програми
Програми приготування хліба:
Основна програма, Французький хліб, Цільнозерновий хліб, Швидка випічка, Солодка випічка, Безглютенова / Житній хліб, Тісто, Торт / Пиріг, тостерний хліб, Каша / Джем / Компот, Випічка / Тушкування.
Аксесуари:
книга рецептів; форма для випічки з антипригарним покриттям + тістомісильник; мірний стакан, мірна ложечка, крючок
Розміри виробу (ВхШхГ): 27,8х32,8х29,5 см
Розмір пакування (ВхШхГ): 33х29,5х38 см
Вага: 4,3 кг
Вага в упаковці: 5,2 кг
Колір: білий
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Отсрочка старта | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Замес теста | Да |
| Количество программ выпечки | 12 |
| Максимальный вес выпечки | 0.9 кг |
| Максимальное время отсрочки старта | 13 час |
| Регулировка веса выпечки | Да |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Форма выпечки | буханка |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Смотровое окошко | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Поддержание температуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.3 кг |
| Высота | 278 мм |
| Глубина | 295 мм |
| Ширина | 328 мм |
| Программы выпечки | |
| Варенье | Да |
| Ускоренная выпечка | Да |
| Комплектация | |
| Книга рецептов | Да |
| Мерная ложка | Да |
| Мерный стакан | Да |
| Прямоугольная форма для выпекания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальное время поддержания температуры | 60 |