1 644,50 ₴
1 430,72 ₴
Тостер ECG ST 10630 SS
Для швидкого приготування сніданку, простого перекусу або закусок при раптовому приходу гостей, відмінно підходять сендвічі й тости. Тост - це шматочок рівномірно підсмаженого хліба, м'який всередині та хрусткий зовні. Продуктивність тостера ECG ST 10630 SS - дві скибочки хліба (два тоста). Корпус тостера ECG ST 10630 SS зроблений з нержавіючої сталі. Сучасний і стильний дизайн дозволяють моделі добре вписуватися в інтер'єр кухні. Завдяки компактності, тостер не забирає багато кухонного простору і підходить навіть для малогабаритної кухні. Ви можете завжди тримати його під рукою або зберігати в кухонній шафі, і діставати безпосередньо перед роботою.
Характеристика тостера ECG ST 10630 SS:
Потужність 1000 Вт;
Кількість слотів: 1;
Кількість тостів: 2;
Регулятор ступеня прожарювання 6 положень;
Функція скасування;
Підсвітка кнопок керування;
Функція розморозити;
Лоток для крихт;
Прогумовані ніжки;
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь;
Довжина шнура: 0,75 м;
Габарити В/Ш/Г: 19 х 40,8 х 14,5 см;
Вага: 1,42 кг;
Живлення: 230 В, 50 Гц.
Гарантія 1 рік.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник питания | Электричество |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Количество отделений | 1 |
| Количество тостов | 2 |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Назначение | Бытовое |
| Регулировка степени обжаривания | Да |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматическое центрирование тостов | Да |
| Длина сетевого шнура | 0.75 м |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Кнопка отмены | Да |
| Поддон для крошек | Да |
| Решетка для подогрева булочек | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Функция размораживания | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.42 кг |